Fiora
Mare
Sole
Renova
Teras
Zirvekent
Gaziemir
 

Palmiye Park Fiora – Şubat 2017 Bülteni

İnşaatımızdan son haberler için lütfen aşağıdaki Oscar adayı filmimizi izleyiniz.

Palmiye Park Fiora – Ocak 2017 Bülteni

Yeni yıl, yeni dilekler, yeni umutlar, yeni başlangıçlar. Herşey hepimiz için çok güzel olsun inşallah.
Palmiye Park Fiora projemiz havaların sertliğine rağmen hızla devam ediyor. Daha güzel bir Şubat ayında görüşmek üzere.
Tanıtım ofisimize bekliyoruz.

Palmiye Park Goya – En Duygulu Günlerden Birisi!

Palmiye Park GoyaŞantiyelerde herkes bağırır çağırır sanılır ama bizde durum çoğu zaman farklı :). Dün o farklı günlerden birisiydi; Her projemizde kaba inşaat bitiminde emeği geçmiş her arkadaşımıza emekleri için teşekkür eder, inşaatın en tehlikeli süreçlerinden bir tanesini daha kazasız atlattığımız için takdirlerimizi sunarız. Temel atma törenlerinde 3 damla ağlıyorsam, kaba inşaat bitim törenlerinde gizli gizli 4. damlayı da dökerim. Dün, Urla’da devam etmekte olan Palmiye Park – GOYA (Gez Oturma Yerinde Artık) projemizin kaba inşaat tamamlanma törenini yaptık. Tüm ekip oradaydı. Herkes çok mutlu ve gururluydu. İnşaatın en güzel tarafı, şantiyede çay yapan arkadaştan, kalfasına kadar her kademede her arkadaşımız ailesiyle binanın önünden geçerken ‘İşte bu inşaatı ben yaptım!’ der, eseriyle gurur duyar. Dün de bu gurur anlarından birisiydi. Arkadaşlarımıza çam sakızı çoban armağanı altınlarını verdik, ellerini sıktık, sarıldık ve haklarımızı helal edip fotoğrafımızı çektirdik. Hepinizin eline sağlık arkadaşlar.

Palmiye Park Fiora – Aralık 2016 Bülteni

İnşaatımız planlandığı şekilde ilerliyor. Oscar adayı kısa filmimizi izleyip, duygulanmamak elde değil :).

Palmiye Park Fiora – Kasım 2016 Bülteni

Bizim yer pilotu – hollywood direktörü Onur yine kendinden geçmiş bu ayki bülten senaryosunda 🙂 !

Palmiye Park Fiora – Ekim 2016 Bülteni

İnşaatımız hızla devam ediyor. Her ay yapmayı planladığımız drone ile çekilmiş video güncellememizi aşağıda izleyebilirsiniz.

Palmiye Park Fiora – Eylül 2016 Bülteni

Palmiye Park Mare – Temmuz 2016 Bülteni

Palmiye Park Fiora – Temmuz 2016 İnşaat Bülteni

Palmiye Park Mare – Kaba İnşaat Bitim Töreni

Bizim için proje süresindeki en duygulu günlerimizden birincisi temel atma töreni ise, ikincisi de Kaba İnşaat Bitim törenidir. Aylar süren zor, riskli ve stresli bir dönemin sonunu vurgular. Son beton atıldıktan sonra güzel bayrağımız çatıya dikilir, ve gelen geçene gururla başarımız duyurulur. Her inşaatımızda yaptığımız gibi Mare projemizde de kaba inşaat ekibini bu güzel ve anlamlı günde birer altın ile ödüllendirir ve haklarını helal etmelerini isteriz. Mare’deki en büyük mutluluğumuz kaba inşaat sürecinin projelere uygun ve daha da önemlisi kazasız olarak atlatılmış olmasıydı. Tüm emek veren arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Kendilerini bir sonraki projemizde görmek üzere sarılıp uğurluyoruz…