Fiora
Mare
Sole
Renova
Teras
Zirvekent
Gaziemir
 

Renova’da Bahar – Kitap Tavsiyeleri

10 Ekim 2014

Ev sahibi temsilcimiz Gülşah hanım çalışmaktan arda kalan vakitlerde!! 🙂 okuduğu kitapları Palmiye Park’lılar ile paylaşıyor. İşte Ekim ayının önerileri.

Renova’da hayat ılık bir sonbaharda başladı. Ev sahiplerimize hoşgeldin diyor, daha taşınmamış olan ev sahiplerimizi sabırsızlıkla beklediğimizi bildiriyoruz 🙂

Renova’da hizmette sınır yok, sadece ev sahibi olmadınız, aynı zamanda ruhunuza da beslemenizi isteyen bizler sizin için kısa bir köşe hazırladık.

Taşınma telaşında mola vermek isteyenler için yeni çıkan birkaç kitap tanıtmak istedik size.

Evdeki herkes okula ve işe gittiğinde, veya yorgun işten gelip elayak çekilince eşya yerleştirmeye çalışıyorsanız, koli yerleştirmeye kısa bir mola verebilirsiniz. Kendinize sıcak bir kahve yapıp rahat koltugunuza kurulun ve aşağıdaki kitaplardan birini deneyin. Çok yakında teras katımız hizmete açıldığında çok daha keyifli okuma saatleri sizi bekliyor.

Paulo Coelho – Aldatmak

PauloC

Bu sefer klasik Coelho kitaplarından çok farklı bir kitap. Her yerde en çok satanlarda var, mutlu bir hayatı olan bir kadının farklı arayışını anlatıyor. İlginizi çekebilir.

 Canan Tan – Pembe ve Yusuf’un Hikayesi

PY

 

2 kardeşin hüzünlü hikayesi. Birbirine delice düşkün Pembe ve Yusuf’un çarpıcı öyküsü. Yaşadığımız coğrafyanın değişmez kaderi.

Şişman Kız – Popom Olmadan Asla

PA

Okuyanus Yayınlarının Dizüstü Edebiyat serisinin son kitabı. Dizüstü Edebiyatın bütün kitaplarını şiddetle tavsiye edebilirim. Hepsi birbirinden komik serinin 30. kitabı bu. Ben hepsini okudum, hepsi çok güzeldi. Günlük hayatın stresinden sizi kesinlikle uzaklaştıracak bir kitap. Başayınca bütün seriyi okumak isteyeceğinizi garanti edebilirim. Bu arada kısa bir bilgi; bu aralar yeni yeni adı duyulmaya başlayan Pucca, dizüstü edebiyatın ilk yazarıdır, hatta bir kitabı filme çekildi (Murat Boz ve Büşra Pekin oynuyor) , ve Kasım ayında vizyona girecek.

Kürşat Başar – Yaz

KB

  Müthiş bir Kürşat Başar kitabı daha. Mutlaka okuyun derim

 Tuna Kiremitçi – Sonun Geldi Sevgilim

TK

Tuna Kiremitçi’den yine çok güzel bir roman. Aşk ve macera.

 

Umarım bunlardan ilginizi çeken bir kitap olmuştur. Yeni çıkan kitapları yine sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Keyifli okumalar diliyoruz.