Fiora
Mare
Sole
Renova
Teras
Zirvekent
Gaziemir
 

Asuman Hanım’ın Eleştirilerine Salçalı Cevap

23 Haziran 2014

Asuman hanım Palmiye Park Renova projemize yaptığı gizemli ziyaret sonrasında bazı eleştirilerini nazik bir şekilde iletimiş, ben de nazik bir şekilde cevap vermek istiyorum. (Duvara salça bile attım!)

Not: Asuman hanım, güvenlik sebebiyle tüm ziyaretçilerimiz kayıt altına alınır ama sistemimizde sizin kaydınız yok, bu sebeple size nasıl ulaşacağımızı bilemiyoruz, bizi tekrar ziyaret eder veya ararsanız sevinirim.

İşte cevaplarım;

1. Asuman hanım şöyle bir gözlemde bulunmuş; ‘Mutfak lavabosunun arka kısmında uyguladığınız doğal taş ne yazık ki hiç kullanışlı değil, çünkü oraya salça veya herhangi bir şey sıçramasında durumunda o bölgeyi silmek mümkün değil. Özellikle hanımlar için oldukça can sıkıcı bir durum bu. Sanıyorum ki şu saatten sonra yapılacak pekte bir iş yok ancak en azından diğer inşaatlarınız da bunu dikkate alırsınız.

Cevabım;

2. Asuman hanım bir eksikliği belirlemiş; ‘evin her şeyi iyi güzel fakat ebeveyn banyosunda kullandığınız lavabonun altına keşke bir dolap yapabilseydiniz.

Cevabım;

3. Asuman hanım’ın diğer bir eleştiri / talebi de şöyle olmuş, ‘keşke Örnek dairenizi de, evin ne kadar kullanışlı olduğunu gösterecek şekilde döşeseydiniz.‘;

Cevabım;

 

Asuman hanım, yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim. Sorunuz olursa bize 0232.462.5060’dan ulaşabilirsiniz.