Fiora
Mare
Sole
Renova
Teras
Zirvekent
Gaziemir
 

Palmiye Park Renova – Haziran 2014 Bülteni

9 Haziran 2014

PPR-Renova ilerlemetablosu-06 2014-tahmini_001Bahar yağmurları yaza kaydı. Yağmura rağmen, Renova hızla son aşamaya geliyor.

Teslim evraklarınızı tamamlamadıysanız lütfen tanıtım ofisimizle irtibata geçiniz.

 

 

 • asuman aktaş

  Merhaba,
  benim inşaatınız ile ilgili birkaç eleştirim olacaktı. umarım eleştiriye açıksınızdır. evin her şeyi iyi güzel fakat ebeveyn banyosunda kullandığınız lavabonun altına keşke bir dolap yapabilseydiniz.Mutfak lavabosunun arka kısmında uyguladığınız doğal taş ne yazık ki hiç kullanışlı değil, çünkü oraya salça veya herhangi bir şey sıçramasında durumunda o bölgeyi silmek mümkün değil. Özellikle hanımlar için oldukça can sıkıcı bir durum bu. Sanıyorum ki şu saatten sonra yapılacak pekte bir iş yok ancak en azından diğer inşaatlarınız da bunu dikkate alırsınız. keşke Örnek dairenizi de, evin ne kadar kullanışlı olduğunu gösterecek şekilde döşeseydiniz. Şimdilik eleştirelerim bu kadar. Sizin gibi bir inşaat firması için söylediğim şeyler çokta büyük sorun teşkil edecek şeyler değildir diye umuyorum.
  Saygılarımla

  • Serdar Dagistan

   Asuman hanım eleştirileriniz için teşekkürler. Yukarıdaki yazıda eleştirilerinize canlı canlı cevap verdim. Bu arada, sistemimizde ziyaretiniz gözükmüyor, farklı bir isimle mi ziyarete geldiniz acaba??