Fiora
Mare
Sole
Renova
Teras
Zirvekent
Gaziemir
 

Renova’nın Kadınları

7 Mart 2014

Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun.

Ev sahibi temsilcimiz Ceren hanım Renova projemize komşu 3 bayan işletmecinin mekanlarını sizler için dolaştı ve kısa tanıtımını yaptı.

ÖZTÜRK MARKET

Hemen projemizin karşısında bulunan Öztürk Market, çok tatlı bir gelin ve kayınvalide tarafından işletiyor.Gelin hamile ve bütün gün burada kasada duruyor. Kayınvalidesi de ürünlerin tesliminden ve rafların düzeninden sorumlu.İki bayanın müthiş uyumuyla ve tertemiz bir marketle karşılaşmak istiyorsanız buradan alışveriş yapabilirsiniz.

market

YEŞİLOVA HAYAT ECZANESİ

İki kız kardeş işletiyor eczaneyi. Müşterileriyle o kadar ilgililer ki kısa sürede Aysın bey ile de iyi bir dostluk kurmuşlar. İstediğimiz zaman arayıp ilaç sorabiliyor ve ayırtırabiliyoruz. Olmayan ilaçları depodan kısa süre içinde getirtip bize haber veriyorlar. Güler yüzle karşılaşmak istiyorsanız ilaçlarınızı, çocuğunuzun biberonunu emziğini vb ihtiyaçlarınızı buradan karşılamanızı öneririm.

Eczane

SERPİL KUAFÖR

Serpil hanım eşinden ayrılmış 9 yaşında bir oğlu var. Çok güçlü bir bayan olan Serpil hanım işletmesinin kendi yağında kavrulduğunu, kendisi ve çocuğu için önemli bir gelir kapısı olduğunu söylüyor. Böyle güçlü kadınlar görünce, gururum okşanmıyor değil.

İşletmelerin Haritada Gösterimi