Fiora
Mare
Sole
Renova
Teras
Zirvekent
Gaziemir
 

Palmiye Park Sole yakını Hastane, Eczane ve Sağlık Merkezleri

10 Nisan 2014

Kent Hastanesiİnşallah ihtiyacınız olmaz ama eğer yaş ilerlediyse, veya evde ufak çocuk var ise, yeni ev alırken önemli kriterlerden birisi de eve yakın mesafedeki sağlık merkezleri oluyor.
Palmiye Park Sole yakınındaki hastane, eczane, özel sağlık merkezleri ve polikliniklerin kalitesi ve sayısı olarak çok şanslı bir konumda bulunuyor.
Ev sahibi temsilcimiz Gülşah Moral Palmiye Park Sole projesi yakınındaki bu önemli merkezleri sizin için araştırdı;

Karşıyaka Devlet hastanesi: Sole’ye 1500 metre yakınlıktaki devlet hastanesi sitemize en yakın devlet hastanesidir.
Cumhuriyet Eczanesi: Projemize 900 metre yakınlıktaki Cumhuriyet Eczanesi’nin tam karşısında Cumhuriyet Mahallesi Aile Polikliniği de bulunmakta.
Özel Metropol Tıp Merkezi: Birçok dalda hizmet verilen Metropol Tıp Merkezi sitemize 1400 m yakınlıkta bulunuyor. http://www.metropoltip.com.tr/ adresinden daha detaylı bilgi alınabilir.
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği: Sitemize 1500 metre yakınlıkta bulunan İKÇÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nden on-line randevu da alabiliyorsunuz. http://dis.ikc.edu.tr/ adresinden on line randevu alabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Çiğli Polikliniği: Çok yakın zamanda hizmete açılan BÜ Çiğli Polikliniğinde dahiliye, Ortopedi, Dermatoloji, KBB, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikiyatri, Nöroloji, Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları Poliklinikleri hizmetleri sunuluyor.

– Kent Hastanesi: Arabayla 5dk yakınlıktaki Kent Hastanesi İzmir’in en donanımlı özel hastanelerinden birisidir. http://www.kenthospital.com/ adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.