Palmiye Park Goya

‘Gez, Oturma Yerinde Artık‘ - GOYA

İzmir’in en değerli ve prestij sembolü bölgelerinden Urla’nın tam merkezinde yer alacak Palmiye Park Goya, toplam 38 bağımsız birimden oluşuyor.

Urla’nın merkezinde 2000 metrekare arsa üzerinde hayat bulan Palmiye Park Goya’da  1+0, 1+1, 2+0, 2+1 ve 3+0 daire seçenekleri, süs havuzu, kafeterya, çamaşırhane, toplantı odaları, keyif terası, fitness, bilardo, masa tenisi, kütüphane gibi zengin sosyal alanlar sunuluyor.

Urla’nın en işlek caddelerinden Zafer caddesi üzerinde, Türkiye’nin yeni gastronomi üssü ve Urla’nın en özgün mevkilerinden birisi olarak gelişen sanatçılar sokağının üzerinde, hayatın tam içerisinde bir proje gerçekleştiriyoruz. İnsanları hapseden bir ev değil, gelecekleri için çalışırken günü kaçırmamalarına yardımcı olacak mekanlar tasarladık. Bu sebeple de projemizin adını GOYA koyduk – ‘Gez, Oturma Yerinde Artık‘

Bu projede yaşayacak genç veya aktif emeklilerimizin günlük yaşantılarını daha sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamalarına yardımcı olacak mekanlar tasarladık

  • Projeden Görüntüler
  • Ödeme Alternatifleri
  • Nasıl Geleceksiniz?
* Görselleri büyütmek için üstüne tıklayınız.
Lütfen öncelikli satışlarımızdan haberdar olmak için iletişime geçiniz:
0 (232) 462 50 60
Rezervasyon yapmak için tıklayınız

SİZE ULAŞALIM

DİĞER VİDEOLAR

Güzel bebeğinizin eve ilk gelişinden, size sarılıp kapıdan çıktığı ve hayata atıldığı güne kadar ev içindeki ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış Palmiye Park Fiora'daki daireler çocuğunuz büyüdükçe gelişiyor ve değişiyor.


Güzel bebeğinizin eve ilk gelişinden, size sarılıp kapıdan çıktığı ve hayata atıldığı güne kadar ev içindeki ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış Palmiye Park Fiora'daki daireler çocuğunuz büyüdükçe gelişiyor ve değişiyor.


Bu web sayfasında yer alan resimler, görüntüler ve mimari detaylar dahil her türlü görsel unsur, yalnızca projeye ilişkin yaşam tarzı hakkında genel bir bilgilendirme yapmak amacıyla kullanılmış olup, projenin herhangi bir parçasını, özelliğini, peyzaj veya teknik şartnamesine ait geçerli veya vaat edilen bir koşul veya görüntüsünü direkt veya dolaylı temsil ya da ima etmemektedir. Palmiye Park, teknik şartname, tesisler, hizmetler, alan planları, projeler ve kat planları dâhil olmak üzere, proje çiziminde yer alan unsurların veya özelliklerin herhangi birini veya tümünü tamamen veya kısmen kendi takdirine bağlı olarak düzenleme, modifiye etme, değiştirme, iptal etme, erteleme veya geri alma hakkını saklı tutmaktadır. İşbu web sayfası ile tüketici, bu hususları bildiğini ve bunlara ilişkin bir itirazı olmadığını / olmayacağını peşinen kabul veya beyan eder.

ÖDEME ALTERNATİFLERİNİ GÖREBİLMEK İÇİN KISA FORMUMUZU DOLDURUNUZ!

Bilgilendirmelerden haberdar olmak istiyorum.