Biz & Geçmişimiz

"Gençler ve kendini genç hissedenler için İzmir'in en güzel noktalarında modern, şık ve ekonomik evler tasarlamak." Bu hedefle yola çıkan bizler, hedeflediğimiz kitle gibi genç bir ekibiz. Her birimiz, donanımlı bir eğitime ve iş tecrübesine sahibiz.

Levent Veryeri (İnşaat Yüksek Mühendisi)

Projelerimizin uygulanmasından sorumlu olan Levent Veryeri, 1972 yılında İzmir'de doğdu. Orta ve lise öğrenimini Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Veryeri, 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Eğitimini Boğaziçi Üniversitesi'nde yaptığı inşaat yüksek lisansı ile pekiştirdi. Mezuniyetini takiben çalışma hayatına İzmir merkezli Ege Yapı İnşaat'ta başlayan Veryeri, İzmir'in en değerli binaları arasında gösterilen birçok başarılı projede görev aldı.

Serdar Dağıstan (İnşaat Mühendisi)

Projelerimizin geliştirilmesinden sorumlu olan Serdar Dağıstan, 1973 yılında İzmir'de doğdu. Orta ve lise öğrenimini Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Dağıstan, 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Eğitimine Evanston, Amerika'da Northwestern Üniversitesi'nde yaptığı proje yönetimi yüksek lisansı ve aynı üniversitenin Kellogg İşletme Fakültesi'nde yaptığı işletme yüksek lisansı ile devam etti. Mezuniyetini takiben çalışma hayatına Northfield, Illinois merkezli Valenti Builders'da başlayan Dağıstan, şirket bünyesinde proje yöneticisi olarak birçok başarılı inşaat projesine imza attı.

Ceyda Dağıstan (Mimar)

Palmiye Park projelerinin mimari tasarımı Ceyda Dağıstan'a ait. 1974 yılında İzmir'de doğan Dağıstan, 1991 yılında İzmir Amerikan Lisesi'nden; 1996 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Eğitimine Viyana, Avusturya'da Webster Üniversitesi'nde yaptığı işletme yüksek lisansı ile devam etti. Mezuniyet sonrasında Viyana'da kurucu ortaklarından olduğu The Covington Group bünyesinde Orta ve Doğu Avrupa'da çeşitli gayrimenkul yatırım projeleri geliştirdi. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nda finans bölümünün temel taşlarından biri olarak teşkilatın varlığı bulunan 21 ülkede ERP sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulanmasında aktif rol aldı.

Palmiye Park Kuruluşu

Palmiye Park projeleri, 75 yılı aşkın süredir İzmir'de yaptıkları kaliteli inşaatlarla tanınan, adları güvenle özdeşleşmiş Veryeri ve Dağıstan Aileleri'nin şirketleri Ege Yapı ve CDS Yapı ortak girişiminin eseri. İzmir inşaat sektörünün en deneyimli, eğitimli, dinamik ve yenilikçi şirketlerinden olan bu iki şirket, 2008 yılında güçlerini birleştirdi. Hedeflerini İzmir'de gelişmeye açık gördükleri, inandıkları lokasyonlarda modern mimariye sahip, ekonomik ve kullanışlı evler yapmak olarak belirledi.

Bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında imza attıkları projelerin kalitesiyle ve özgünlüğüyle öne çıkan, el attıkları tüm işleri eksiksiz ve zamanında teslim etmeleriyle sektörde güven kazanan Ege Yapı ve CDS Yapı, bu geleneği yeni projelerinde sürdürüyor. Palmiye Park'lı mutlu aileler arasına yenilerini eklemeye devam ediyor.