Misyon & Vizyon

Değerlerimiz

'Ev' kavramı, bir kişinin veya ailenin içinde yaşadığı, en çok huzur bulduğu yeri anlatmak için kullanılır. Tıpkı Palmiye Park imzasıyla inşa ettiğimiz evlerimiz gibi...

Birbirinin aynısı on binlerce ev arasından bizim evlerimiz ilk bakışta seçilir. Çünkü;

- Mutluluğun evinizde olduğunu hissettiren projeler tasarlarız.
- Nerede olursa olsun; az katlı ya da çok; her yaptığımız evin sizi yansıtmasına önem veririz.
- Hepsinin özünde kalite, güven ve yüksek değer olmasına gayret ederiz.

Yaptığı evleri hayatın mutluluk kaynakları olarak gören, sadece bir bina değil orada yaşayacaklar için bir mabet yaratmak için çalışan, güveni her şeyin önünde tutan bir ekibiz.

İnsana verdiğimiz özeni doğaya da gösteririz. Evlerimizi çevreye duyarlı bir mimari anlayışla inşa ederiz.Kısacası biz sizleri de işimizi de çok önemseriz. Düşleyip de bulamadığı bir evde yaşamak isteyenleri aramıza bekleriz.

Bilgi Birikimimiz

İzmir'in en eğitimli ve dinamik ekibine sahip inşaat şirketlerinin başını çekmekteyiz. Hepsi yüksek okul ve üniversite mezunu genç inşaat, mimari ve satış/pazarlama ekibimiz ile büyüklerimizden edindiğimiz iş ahlakı ve tecrübeyi inşa ettiğimiz evlerde yaşayacakların mutlu ve güvende olmaları, yatırım amaçlı ev satın alanların ise kazanç elde etmeleri için kullanıyoruz.

Müşterilerimizi dinlemeye her şeyden daha fazla önem veririz. Bizi ziyarete geldiğinizde önce beklentilerinizi, neleri isteyip, neleri istemediklerinizi öğrenir, bu bilgilerin ışığında size yardımcı oluruz. Bir nevi danışman rolü üstleniriz. Kriterleriniz projelerimizle eşleşmiyorsa, beklentilerinizi karşılayacak, sizin için daha uygun bir projeye sizi yönlendiririz. Çünkü bizim önceliğimiz ev satmak değil, sizi ev sahibi yapmaktır. Bu gücü de sektördeki bilgi ve birikimimizden, bize güvenmiş yüzlerce aileden alırız.

Risksiz firmalarız ve müşterilerimizi riske sokmayız. Maddi gücümüz ve birikimimiz ile Türkiye'deki tüm bankaların birlikte çalışmak istediği ve daha proje aşamasında müşteriler için çok özel konut kredisi finansmanı olanağı sağladığı ender inşaat firmalarındanız. Bu sayede kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiririz.

Hedeflerimiz

Başta genç ve aktif emekli aileler için yatırım ve yaşam değeri yüksek projeler yaratmaktır.

İçinde bulunduğunuz hayat sürecine uygun ödeme alternatifleri ile ev almanızı kolaylaştırmaktır.

İzmir'in en eski ve güvenilir inşaatçılarından olan ailelerimizden devraldığımız itibarı; yaptığımız işler, verdiğimiz hizmet ve tuttuğumuz sözler ile çok daha yükseklere taşımaktır.